Aprílové novinky u nás

Pridané: 04.05.2016

Zoznámte sa bližšie s novinkami v našom sortimente, medzi ktorými si určite aj Vy nájdete zaujímavý produkt.

 

Začneme bezlatexovými kondómami, ktoré získavajú čoraz väčšiu popularitu. Nie sú to len alergici na latex, ktorí po týchto produktoch siahajú. Nelatexové kondómy ponúkajú väčšiu citlivosť a prenos tepla v porovnaní s latexovými kondómami pri zachovaní maximálnej miery bezpečnosti.

 

Aj v našom sortimente patria medzi najobľúbenejšie a práve preto sme doplnili sortiment kondómov značky SKYN, ktorá sa výsostne zaoberá výrobou a neustálym zdokonaľovaním kondómov bez latexu.

 

Od tejto značky by preto nemali ujsť Vašej pozornosti novinky SKYN ELITE a SKYN INTENSE FEEL. SKYN Elite Vám prináša ešte o 10% tenšie kondómy v porovnaní s klasickými SKYN Original. Ak sa Vám zdá 10% zanedbateľné, vyskúšajte ich oba a porovnajte. Rozdiel určite pocítite.

 

Medzi nelatexovými kondómami doteraz chýbali kondómy s výstupkami pre maximálne potešenie partnerky. Kondómy s výstupkami patria medzi najobľúbenejšie latexové kondómy a preto si SKYN INTENSE FEEL určite obľúbite!

 

Rovnako aj medzi latexovými kondómami máme pre Vás nové prekvapenia. Ak si radi vychutnávate potešenie s extra tenkými kondómami zbystrite pozornosť! Ako novinka prichádza najtenší  latexový kondóm od Durexu - Durex Invisible.

 

Poriadnu konkurenciu mu však robí ďalší z rady extra tenkých kondómov - Okamoto 004. Označenie 004 označuje jeho hrúbku a v tomto prípade sa jedná o výnimočný produkt Japonskej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou čo najtenších kondómov.

 

Nový prírastok, ktorý môžeme odporúčať na spríjemnenie spoločných chvíľ, je lubrikačný gél Durex Aloe Vera. Tento jemný lubrikant bez zápachu s prídavkom výťažku z aloe vera je ideálny, ak ste citlivý voči iným lubrikantom. Ph tohto gélu je zhodné s ph intímnych partií a preto Vám nespôsobí podráždenie a sex spraví ešte príjemnejším. Je na vodnej báze, takže nebudete mať problém ho po použití zmyť vodou.

 

Naším odporúčaním je pri každom styku použiť aspoň pár kvapiek lubrikantu, a ak ste si doteraz nevedeli vybrať ten pravý pre Vás, tento gél určite stojí za vyskúšanie.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2015 - 2024 © svetkondomov