Dodanie tovaru

Úvod Dodanie tovaruDodanie tovaru

Zaručujeme 100% DISKRÉTNOSŤ - na obálke nie je žiadne logo, alebo názov stránky. Obálky sú nepriehľadné, takže nie je možné zistiť, čo sa vo vnútri nachádza. Rovnako z odosielateľa nie je zrejmé, aký tovar zásielka obsahuje.

 

Zásielka je balená v bublinkovej obálke, aby nemohlo dôjsť k poškodeniu tovaru. V prípade väčších objednávok je zásielka balená do poštových krabíc vystlaných bublinkovou fóliou.

 

Po odoslaní tovaru Slovenskou Poštou Vám zašleme emailom a SMS správou podacie číslo zásielky, ktoré slúži pre sledovanie zásielky na nasledujúcej stránke - track and trace.

 

Nezodpovedáme v žiadnom prípade za avizovanie zásielky priamo poštou.

 

Ak zákazník nepreberie vopred zaplatenú zásielku alebo sa vráti naspäť k nám z dôvodu nesprávnej adresy zo strany zákazníka, bude takáto zásielka skladovaná u nás maximálne po dobu 7 dní. Následne bude objednávka zrušená.

 

Ku každej objednávke je priložená faktúra vystavená na základe údajov zadaných kupujúcim. Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorenie dodania objednaného tovaru zavinené doručovateľom a za poškodenie zásielky zavinené doručovateľom. Ďalej predávajúci nenesie zodpovednosť za nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou dodávateľa v dôsledku akéhokoľvek obmedzenia.

Copyright 2015 - 2024 © svetkondomov