Doručenie - možnosti a cena

Úvod Dodanie tovaruDoručenie - možnosti a cena

Predávajúci sa snaží maximálne vyjsť v ústrety kupujúcemu, preto v prípade akýchkoľvek špecifických požiadaviek na dopravu kontaktujte predávajúceho mailom alebo telefonicky.

 

Spoločnosť ponúka dopravu Slovenskou Poštou, alebo vyzdvihnutie zásielky v Z-pointoch zásielkovne.


Cena dopravy:

 

Keďže najobľúbenejší spôsob platby na Slovensku je dobierka, rozhodli sme sa vyjsť v ústrety naším zákazníkom a preto jedine u nás nájdete DOBIERKU BEZ PRÍPLATKU.

 

Naším cieľom je 100% spokojnosť zákazníkov aj pri doprave, preto je CENA DOPRAVY JEDNOTNÁ PRE

VŠETKY TYPY DOPRAVY 2,99 EUR.

 

Navyše pri objednávke nad 30,- Eur je doprava podľa Vášho výberu ZADARMO.Doručenie Slovenskou poštou 

 

Ak si u nás tovar objednáte do 11:00 pracovného dňa, zásielka Vám bude doručená už na nasledujúci pracovný deň.

Zriedkavo sa môže doba doručenia predĺžiť na 2 pracovné dni, ale jedná sa len o výnimočné prípady, z dôvodu vyššieho vyťaženia Slovenskej Pošty.

 

Pri platbe na účet je zásielka podaná po pripísaní prostriedkov na náš účet.

 

Po odoslaní tovaru Vám zašleme emailom a SMS správou podacie číslo zásielky, ktoré slúži pre sledovanie zásielky na nasledujúcej stránke - track and trace.

 

Pri doručení Slovenskou poštou sú zásielky odosielané 1. triedou ako doporučený list.

 

Ak si neprajete zásielku doručovať, alebo nechcete uvádzať svoju presnú adresu, vyberte si najbližšiu poštu, ktorá Vám vyhovuje a nechajte si doručiť zásielku na poštu. Pri takomto spôsobe neuvádzate ulicu, len PSČ pošty, na ktorú si prajete zásielku doručiť a označenie POSTE RESTANTE. Toto označenie vpíšte namiesto ulice pri zadávaní adresy doručenia. Slovenská pošta takto označenú zásielku nedoručuje, ani neoznamuje adresátovi jej príchod. Sledovanie zásielky na nasledujúcej stránke - track and trace

 

Zásielka je balená v bublinkovej obálke, aby nemohlo dôjsť k poškodeniu tovaru. V prípade väčších objednávok je zásielka balená do poštových krabíc vystlaných bublinkovou fóliou.Doručenie na výdajné miesta Zásielkovňa:

 

Zásielkovňa ponúka možnosť vyzdvihnúť si zásielku na jednom zo 70 Z-pointov. Zoznam miest na vyzdvihnutie nájdete na nasledujúcej adrese- Z-pointy

 

Zásielka je na zvolený Z-point doručená do 2 pracovných dní.

 

Pri platbe na dobierku je zásielka odoslaná v rovnaký deň, alebo nasledujúci pracovný deň. Pri platbe vopred na účet sa odosiela po pripísaní prostriedkov na účet (zvyčajne 1 pracovný deň).

 

Zásielka je balená v bublinkovej obálke, aby nemohlo dôjsť k poškodeniu tovaru. V prípade väčších objednávok je zásielka balená do poštových krabíc vystlaných bublinkovou fóliou.

 

Po odoslaní tovaru Vás budeme informovať SMS správou a mailom. Následne Vás bude mailom a SMS správou kontaktovať zásielkovňa s informáciou, že tovar je pripravený k výdaju na Vami zvolenom mieste.

Copyright 2015 - 2024 © svetkondomov