Naše značky - Tenga

Pridané: 04.05.2016

Tenga logo

Najnovšia novinka v našom eshope - masturbátory TENGA.

 

Tenga je Japonská značka, ktorá sa zameriava hlavne na výrobu pomôcok na masturbáciu. Časom už rozšírila svoju ponuku o lubrikanty a erotické pomôcky - pre dámy aj pre páry.

 

Výrobcov podobných pomôcok je niekoľko, tak prečo je práve Tenga taká zaujímavá?

 

V prvom rade je to dizajn. Zatiaľ čo iní výrobcovia podobných pomôcok sa snažia napodobniť tvar vagíny, Tenga vytvorila pre svoje hračky zaujímavý dizajn, ktorý vôbec nepripomína účel použitia.

 

Ďalšou oblasťou je vnútorná štruktúra Tenga výrobkov, kde sa spoločnosť zameriava na poskytnutie čo najvyššej miery stimulácie. Množstvo výbežkov, zúžení, možnosť pomôcku ohýbať či stláčať - toto všetko nájdete len pri tejto značke. Medzi ďalšie zaujímavosti týchto produktov patrí vzduchový otvor na vrchu produktov Tenga cups (soft tube cup, air cushion cup, rolling head cup, original vacuum cup), pomocou ktorého si viete navodiť pocit satia.

 

História značky:


Spoločnosť Tenga bola založená v roku 2005 v Tokiu. Prvé výrobky (Tenga cups) boli uvedené na trh v júli 2005. Slovo „Tenga“ znamená v japončine „elegantné a poctivo vypracované“. Tento názov bol zvolený, aby klientom prezentoval výrobky ako kvalitné, elegantné, s novými nápadmi.

 

Hneď v prvom roku sa firme podarilo predať 1 milión kusov. Odvtedy sa predaje firmy každoročne zvyšujú, pričom v poslednom roku presiahli počet 40 miliónov. Spoločnosť je jednoznačnou jednotkou na Japonskom trhu. Okrem domáceho trhu sa značka predáva v ďalších 40 krajinách po celom svete.

 

Nájdite si ten pravý Tenga výrobok v našom eshope.

 

 

 

Zdroje:

wikipedia.org

tenga-global.com

 

 

 

 

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2015 - 2024 © svetkondomov