Objavte SvetKondómov

Pridané: 07.06.2016

Kondómy pre niekoho predstavujú dôležitú ochranu pred nechceným otehotnením, pre iného zasa ochranu pred sexuálne prenosnými chorobami a hlavne pre mužov sú to nie veľmi obľúbené potvory, ktoré ich oberajú o maximálny zážitok zo spoločných hier s partnerkou.

 

Často sa však naše vedomosti zužujú na to, že existuje pár značiek a niekoľko druhov kondómov.

Svet kondómov je však pestrejší, ako sa môže zdať. Poďme sa teda pozrieť na najčastejšie spomínané nevýhody kondómov a čo všetko nám môžu ponúknuť:

 

1. Latexový zápach

Často spomínaná nevýhoda kondómov je, že zapáchajú po latexe a to dokáže prekaziť tie najpríjemnejšie chvíle. Výrobcovia si však s týmto poradili a napríklad najväčší svetový výrobca kondómov Durex dnes vyrába kondómy technológiou, pri ktorej je zápach latexu potlačený. Rovnako si môžete vybrať z aromatizovaných kondómov, o ktorých ste ani netušili - príchuť zmrzliny, čokolády, alebo coly? Problémom je si z toľkých príchutí vôbec vybrať.

 

2. Alergia na latex

Prejavila sa u vás po použití latexových kondómov alergická reakcia, alebo začervenanie? Aj pre Vás je tu riešenie. Dnes je na trhu množstvo nelatexových kondómov. Tieto kondómy navyše majú lepší prenos tepla a preto je pocit pri ich používaní ešte intenzívnejší.

 

3. Kondómy sú príliš hrubé

Ak vám nevyhovuje to, že kondómy uberajú na citlivosti, môžeme vám odporučiť extra tenké kondómy. Tieto majú aj o polovicu menšiu hrúbku v porovnaní s klasickými kondómami, pričom ich spoľahlivosť je na rovnakej úrovni. Špecialitou sú nelatexové kondómy s hrúbkou 0,03 mm. Klasické kondómy majú hrúbku približne 0,07mm a tento rozdiel určite pocítite!

 

4. Špeciálne kondómy

Počuli ste už o chladivých, hrejivých, alebo svietiacich kondómoch? Áno, aj takéto špeciality nájdete medzi kondómami.

 

5. Predlžujúce styk

Máte problém s výdržou počas styku? Aj pre Vás je tu riešenie! Vyskúšajte jeden z kondómov na predĺženie styku. Tieto kondómy obsahujú malé množstvo znecitlivujúceho gélu, ktorý vám zabezpečí dlhšiu výdrž.

 

Tieto, ale aj ďalšie druhy kondómov môžete nakúpiť diskrétne v pohodlí domova na www.svetkondomov.sk. Tešíme sa na Vás!


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2015 - 2024 © svetkondomov