Revolúcia vo svete kondómov? LELO HEX!

Pridané: 04.09.2016

Kondómy, ako ich poznáme, sú tu s nami už 70 rokov, od uvedenia prvých kondómov z latexu.

 

Sú jednak finančne dostupné, spoľahlivé a jednoducho sa používajú. Samozrejme v tejto oblasti nastali určité zmeny a snahu na neustále vylepšovanie môžeme vidieť každým novým uvedeným druhom. Či už sa pracuje s novými materiálmi, ktoré sú vhodné pre ľudí s alergiou na latex, alebo si môžete vybrať kondómy s rôznymi výstupkami, či gélom, ktorý oddiali vyvrcholenie u pánov. Na skutočnú revolúciu vo výrobe kondómov nás však láka spoločnosť LELO. O čo teda ide?

 

Začneme od začiatku a krátko si predstavíme túto spoločnosť. Jej vznik siaha do roku 2003, keď sa v Štokholme dali dokopy traja dizajnéri s jasným cieľom - navrhnúť erotické pomôcky s jedinečným, čistým a elegantným dizajnom. Dnes už si môžeme jednoznačne odpovedať, že tento cieľ splnili, keď v roku 2016 spoločnosť dosiahla 16 miliónov predaných produktov a z kancelárie v Štokholme sa spoločnosť rozšírila do celého sveta - od Šanghaja po San José.

 

 

Vráťme sa však ku kondómom. Po úspechu erotických pomôcok si v LELO povedali, že prinesú zmenu aj vo svete kondómov a preto 13. júna 2016 prostredníctvom crowdfundigovej stránky začali zbierať prostriedky na produkciu revolučných kondómov LELO HEX. S cieľom vyzbierať 13 000 dolárov začala spoločnosť ponúkať možnosť predobjednať si prvé vyrobené kusy.

 

Ako zbierka dopadla?

Len po uplynutí 12 hodín bola cieľová suma dosiahnutá a po 72 hodinách už spoločnosť podporilo 7746 sponzorov s nazbieranou sumou vyše 140 000 dolárov.

 

V polovici augusta bola kampaň zastavená s neuveriteľnými číslami: 15 000 podporovateľov, 260 000 kusov kondómov predobjednaných a celkovo vyzbieraných viac ako 300 000 dolárov.

 

A v čom sú teda tieto LELO HEX výnimočné?

 

1. Štruktúra kondómu

Kondóm prináša jedinečnú hexagonálnu štruktúru, pripomínajúcu včelí plast. Čo to znamená? Lepšiu pevnosť, odolnosť voči pretrhnutiu pri skvelej hrúbke len 0,045 mm.

 

Lelo Hex

 

2. Komfort

Jedinečná štruktúra kondómu, ktorú tvoria hexagonálne panely zaručuje skvelé prispôsobenie sa tvarom penisu a takto prináša výnimočný komfort, pri ktorom vás nič nerozptyľuje.

 

Lelo Hex structure


3. Odolnosť voči pretrhnutiu

Častým dôvodom odmietania kondómu je, že sa môžu pretrhnúť. Kondómy LELO HEX s jedinečnou štruktúrou však zaručujú maximálnu pevnosť a odolnosť.

 

LELO gif

 

4. Citlivosť

Vnútorná štruktúra zaručuje skvelé prispôsobenie sa tvarom penisu čím počas styku nedochádza k skĺznutiu kondómu a zároveň je zachovaná maximálna citlivosť.

 

LELO HEX balenie

 

 

Ak vás tieto revolučné kondómy zaujali a chcete ich vyskúšať, sledujte náš eshop, alebo nám napíšte na info@svetkondomov.sk a my vás informujeme, keď budeme mať tento tovar na sklade.

Robíme všetko pre to, aby sme vám mohli túto revolúciu ponúknuť čo najskôr.

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2015 - 2024 © svetkondomov