Naše značky - Skins

Úvod Naše značky - Skins

 Skins logoKeby to bolo možné, zrejme nikto by nechcel používať pri sexe kondóm.  Jeho úloha je však nesmierne dôležitá nielen kvôli ochrane pred sexuálne prenosnými chorobami, ale aj ako ochrana pred nechceným otehotnením.

 

 

Cieľom je preto nájsť kondóm, ktorý poskytuje ochranu, ale zároveň neobmedzuje pôžitok z milovania a práve na to sú vyvinuté kondómy Skins.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tu je niekoľko dôvodov, prečo sú práve kondómy Skins ideálnym výberom pre sex bez kompromisov:

 

1. Prirodzený pocit

 

Keďže kondómy sú vyrobené z latexu - výber toho správneho latexu najlepšej kvality je hlavný cieľ pri výrobe najlepších kondómov. Použitím latexu prémiovej kvality sú kondómy Skins tenšie ako väčšina iných kondómov, pričom zachovávajú prirodzený pocit.

 

2. Bez zápachu

 

Mnoho odporcov kondómov tvrdí, že ich najviac obťažuje latexový zápach. Kondómy Skins sú obohatené o jemnú vôňu, pričom nezanechávajú typický latexový zápach a umožňujú prirodzený a zmyselne príjemný zážitok.

 

3. Extra lubrikované

 

Kondómy Skins sú lubrikované špeciálnym silikónovým lubrikantom. Preto je používanie týchto kondómov ešte pohodlnejšie a komfortnejšie.

 

4. Jednoduché názvy

 

Kupujúci chcú vedieť pri kúpe presne čo nakupujú. Používatelia kondómov potvrdzujú, že sa nechcú dodatočne pýtať a hľadať informácie, aké sú jednotlivé druhy kondómov, keď sú ich názvy skryté za neurčitými označeniami. Preto Skins používa jednoduché pomenovania - keď si chcete kúpiť ultra jemný kondóm, vyberiete si Skins ultra jemný, keď chcete extra veľlký, vyberiete si Skins Extra veľký. Toto robí výber toho správneho kondómu ešte jednoduchším a rýchlejším.

 

5. Cenová politika

 

V Skins je hlavným cieľom ponúkať špičkovú kvalitu za prijateľnú cenu.

 

Vyberte si kondómy Skins z našej ponuky.

 

Copyright 2015 - 2024 © svetkondomov