Vysúšajte prémiové lubrikanty SASMAR

Úvod Predstavujeme lubrikanty SASMAR

Objavte novú značku prémiových lubrikačných gélov v našom eshope - SASMAR.

 

Podľa spoločnosti SASMAR až 75% párov zažilo pocit nedostatočnej lubrikácie pri pohlavnom styku a práve na tento problém sú tu lubrikanty.

 

Spoločnosť SASMAR bola založená v roku 2005 v Austrálskom Sydney. Dnes má centrálu v Belgicku, pričom svoje pobočky má aj Sydney, Hong Kongu, Londýne, či Chicagu.

 

Všetky produkty sú vyrábané v Európe v súlade s normami Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), Európskymi nariadeniami (CE), či Americkými reguláciami (FDA).  SASMAR je zároveň partnerom Spojených Národov pri rôznych programoch zameraných na plánované rodičovstvo, či prevenciu pred sexuálne prenosnými chorobami.

 

Cieľom SASMARu je ponúkať produkty prémiovej kvality pri zachovaní konkurenčných cien. SASMAR bol zároveň prvý výrobca, ktorý predstavil na trhu lubrikačný gél na silikónovej báze.

 

V roku 2009 Spoločnosť uviedla na trh úplne novú kategóriu produktov - lubrikačné gély na podporu oplodnenia. Jedná sa o špeciálne lubrikačné gély, ktoré nespomaľujú spermie. Tento produkt plánujeme uviesť do nášho eshopu v druhej polovici roku 2016.

 

Teraz Vám SvetKondómov ponúka od SASMARu lubrikanty na vodnej báze v rôznych príchutiach: ochutnajte čerešňový, vanilkový, jahodový či s exotickou príchuťou pina colada.

 

Okrem toho nemôže chýbať klasický lubrikant bez zápachu SASMAR classic.

 

Ak radi skúšate nové produkty, odporúčame Vám SASMAR warming, ktorý Vás príjemne zahreje a prebudí vo Vás ešte zmyselnejšie pocity.

 

Vyberte si z produktov SASMAR v našej ponuke.

 

 

 

Copyright 2015 - 2023 © svetkondomov