Platby kartou na SvetKondomov.sk

Úvod Nový spôsob platenia - platby kartou

 

Od februára 2016 sme pre skvalitnenie a väčšie pohodlie pri nakupovaní pripravili pre našich zákazníkov možnosť platiť za nákupy v súčasnosti najjednoduchším spôsobom - platobnými kartami.

 

Prečo platiť za nákupy kartou? Platby platobnou kartou sú predovšetkým:

 

 

  •   JEDNODUCHÉ

    platby kartou

Pre zaplatenie platobnou kartou nepotrebujete nič iné, len údaje z karty - číslo platobnej karty, exspiráciu karty a z druhej strany karty CVC2 kód (trojčíslie uvedené na mieste, kde je podpis držiteľa karty).

 

 

Pri platbe sa nepotrebujete prihlásiť do internet bankingu svojej banky a zadávať sumu, číslo účtu, alebo variabilný symbol. Jednoducho zadáte údaje z karty a platba je zrealizovaná.

 

  •  RÝCHLE

rychle platby kartou

 

Keď si zvolíte platbu kartou, ste presmerovaný na stránku finančnej inštitúcie a zrealizovanie platby je otázkou niekoľkých sekúnd.

 

Po zrealizovaní platby je tovar v rovnaký, alebo nasledujúci deň odoslaný (závisí od času, kedy bola objednávka vytvorená) a môžete ho mať na nasledujúci deň u Vás.

 

V tomto prípade sa ušetrí čas v porovnaní s bankovým prevodom, keďže nemusíme čakať na pripísanie prostriedkov na náš účet, ktoré zvyčajne trvá 1 až 2 pracovné dni.

 

  • BEZPEČNÉ

bezpecne platby

Samotná platba prebieha mimo stránky eshopu. Po zvolení platby kartou ste presmerovaný na stránku finančnej inštitúcie, ktorá realizuje platby kartou.

 

Eshop nemá k údajom zadávaným pri platbe prístup, stránka platobnej inštitúcie je zabezpečená bezpečnostným protokolom, aby nedošlo k úniku údajov.

 

Po úspešnom zrealizovaní platby ste znovu presmerovaný na stránku eshopu.

Eshop má len informáciu, že platba bola autorizovaná a tak Vám môžeme tovar hneď odoslať.

 

 

 

Veríme, že platba kartami sa stretne s pozitívnou odozvou a už teraz pracujeme na ďalších novinkách. Môžeme prezradiť, že v blízkej dobe pribudne do nášho eshopu nová značka!

 

Copyright 2015 - 2024 © svetkondomov