Ten pravý kondóm pre Vás

Úvod Pasante Sensiva - tento kondóm si zamilujete

Pasante Sensiva je nelatexový kondóm, takže ak ste na latex alergický, pri používaní latexových kondómov sa u Vás objavilo začervenanie, alebo svrbenie, alebo Vám len prekáža latexový zápach, sú nelatexové kondómy ideálne pre Vás.

 

Čím je však kondóm Pasante Sensiva taký výnimočný, že si zaslúžil samostatný článok?

 

V prvom rade je to hrúbka kondómu. Ak sú kondómy pre Vás len nutné zlo a používate čo najtenšie kondómy, aby ste dosiahli maximálnu citlivosť, dávajte pozor!

 

Len pre porovnanie, bežné latexové kondómy majú hrúbku približne 0,065 mm, hrúbka extra safe kondómov je približne 0,1 mm a extra tenké latexové kondómy majú hrúbku okolo 0,05 mm.

 

Pasante sensiva však ponúkajú jedinečnú hrúbku 0,028 mm. Keď si nasadíte tento kondóm, nebudete veriť tomu, čo táto hrúbka predstavuje. Jedinečný prenos tepla, výnimočný materiál, skvelá hrúbka. Výhody však nekončia. Kondómy sú vyrobené z polyuretánu, ktorý prináša ešte väčšiu odolnosť proti tlaku a treniu. Stále nekončíme. Kondómy sú balené v plastových téglikoch, takže sa Vám už nikdy viac nestane, že si začnete kondóm nasadzovať opačne. Jednoducho ho vyberiete za špičku a nasadíte. Keďže sú vyrobené bez použitia latexu sú bez zápachu a krištáľovo priehľadné, takže ich doslova nevidíte, ani necítite.

 

Tieto kondómy sú vhodné pre alergikov a rovnako aj pre tých najnáročnejších používateľov.

 

Na výrobe tohto kondómu spolupracovala firma Pasante s firmou Sagami (japonský producent nelatexových kondómov, fungujúci od roku 1934). Ak poznáte kondómy Sagami Original, Pasante Sensiva sú ich „sesterskými“ kondómami pre európsky trh.

 

Musíme však spomenúť aj jednu nevýhodu týchto kondómov a tou je jedine cena. V porovnaní s ostatnými kondómami sú drahšie a cena za kus je u nás 1,49 Eur. V každom prípade, keď tieto kondómy vyskúšate, nebudete chcieť iné.

 

Ešte raz hlavné výhody Pasante Sensiva pohromade:

  • vyrobené bez použitia latexu - nealergické
  • hrúbka len 0,028 mm
  • vyššia odolnosť proti treniu a tlaku
  • bez akéhokoľvek zápachu
  • absolútne priehľadné
  • skvelý prenos tepla
  • biologicky rozložiteľný

Tieto kondómy musíte vyskúšať!

Copyright 2015 - 2024 © svetkondomov